Najaarsactie 2025
Met uw gift vandaag, werken onze onderzoekers aan nieuwe oplossingen voor een gezonde toekomst!
Onderzoek naar migraine
Migraine is meer dan hoofdpijn alleen. De aandoening kan het leven enorm beperken. Aanvallen komen onverwacht en gaan vaak gepaard met auraverschijnselen, bonkende hoofdpijn en hevige misselijkheid. Veel patiënten sluiten zich af in een donkere kamer zonder geluid. Gisela Terwindt onderzoekt met haar team de invloed van leefstijlfactoren en triggers, om aanvallen van migraine met en zonder aura beter te kunnen voorspellen. Met als doel: een persoonsgerichte behandeling. Draag bij met een donatie en geef migrainepatiënten weer controle over hun leven.
Deze video kan niet worden getoond omdat u geen cookies heeft geaccepteerd.
Verlaat onze website om deze video te bekijken.Hoewel u voor onderstaand onderzoek niet meer kunt geven, kunt u nog steeds bijdragen aan baanbrekend onderzoek en de ontwikkeling van wetenschappelijk talent aan de Universiteit Leiden. Alvast hartelijk dank voor uw steun!
Doneer via iDeal of Visa/MasterCardOnderzoek naar ervaringsdeskundigen
Steeds meer jongeren met complexe mentale problemen zitten vast in een vicieuze cirkel van wanhoop. Ze hebben vaak last van een combinatie van ernstige problemen, zoals trauma, depressie, een eetstoornis en zelfbeschadigend gedrag. Dat heeft ernstige gevolgen voor hun toekomst. Laura Nooteboom onderzoekt met haar team hoe jonge ervaringsdeskundigen kunnen worden ingezet om hun leeftijdsgenoten te helpen. Zij laten hen zien dat herstel echt mogelijk is. Draag bij met een donatie en geef jongeren met complexe mentale problemen weer hoop.
Deze video kan niet worden getoond omdat u geen cookies heeft geaccepteerd.
Verlaat onze website om deze video te bekijken.Doneren kan ook met een overboeking aan het Leids Universiteits Fonds op NL20 RABO 0330 1371 58 o.v.v. het project − ‘Migraine’ of ‘LUF algemeen’ − waarvoor u doneert. Namens de Universiteit Leiden, haar onderzoekers en studenten, hartelijk dank voor uw betrokkenheid!
