Korting in Leiden
Of je nou wil gaan sporten, een drankje wil doen of een nieuwe tas nodig hebt, met je LUF-pas krijg je korting! Inmiddels bij meer dan veertig cafés, winkels en activiteiten in Leiden. Hieronder vind je ze allemaal.

Antraciet
Incidentele acties, houd onze Facebookpagina in de gaten.
Website
Babassu
10% korting op alle behandelingen.
Website
Burgersdijk & Niermans
5% korting op nieuwe en antiquarische boeken.
Website
Eye Fashion
25,- euro korting op de eerste keer aanmeten van contactlenzen (normale prijs 100,-, nu 75,-). 10% korting op zonnebrillen.
Website
Handyman
15 % korting op het hele assortiment.
Website
Leidse Stripshop
10% bij besteding boven 25,- euro, maar niet op kranten en aanbiedingen/lopende kortingen.
Website
Lucies
Incidentele acties. Houd Facebook in de gaten!
Website
Moers, Thee & Meer
10% korting op biologische thee.
Website
Mayflower
Vier boeken met sticker voor €20,-
Website
Van Os
10% korting, met uitzondering van de merken Secrid en Rimowa.
Website
Serge knipkunst
15% korting op het stylen (föhnen of opsteken) van het haar voor een feestje of gala.
Website
ShirtDeal
10% korting.
Website
Towi
10% m.u.v. boeken en aanbiedingen.
Website
Velvet
10% korting op de CD of LP van de maand.
Website
De Vliegershop
5% korting op alle aankopen in de winkel.
Website
Stadstuin de Bloemenpoort
10% korting op bloemen en planten.
Facebook
Van der Wiel Optiek
25,- euro korting op de eerste keer aanmeten van contactlenzen (normale prijs 100,- euro, nu 75,- euro). 20% korting op montuur, 10% korting op zonnebrillen, 10% korting op barometers/thermometers/hygrometers, 5% korting op verrekijkers en telescopen.
Website
Wines and More
10 % op het wijnassortiment, aanbiedingen uitgezonderd.
Website
Het Groenoord
Op vertoon van je LUF-pas kan je voor slechts €5,- per dag een werk/studie plek reserveren. Koffie, thee, WiFi en printen zit hierbij inbegrepen.
Website
Burgerzaken
Op ma/di/woe van april tot september 20% korting op lunch- en dinergerechten.
Website
Chummy Coffee
di/woe/do tot 14.00 vier consumpties drie betalen (de goedkoopste gratis); geldig bij max. twee personen.
Facebook
Happy Tosti
20% korting. Geldig doordeweeks na 14.00 en in het weekend voor 12.00. Niet geldig in combinatie met andere acties.
Website
Hifi
Gratis entree.
Website
In den Bierbengel
20% korting op de gerechten, m.u.v. de dagschotel.
Website
De Lantaarn
Little chicken menu (6 chicken wings, patat+saus en een blikje frisdrank) van 7,50 voor 6,- euro en een kipfrikandel van 2,- voor 1,- euro.
Website
Soetenso
¾ liter isolatiebox gevuld met drie smaken ijs naar keuze van 9,50 euro voor 7,50 euro. Ideaal om mee te nemen naar huis!
Website
De Waag
Gratis diner op verjaardag. De actie geldt niet in combinatie met andere acties en is alleen geldig voor de jarige. Bij minimaal twee personen, waaronder de jarige, wordt de jarige op één gratis hoofdgerecht getrakteerd. De actie is niet geldig op vrijdag, zaterdag en feestdagen; ben je op één van die dagen jarig, kom dan gezellig op een andere dag in de week van jouw verjaardag! Waag zet de jarige graag in het zonnetje, dus reserveren wordt aanbevolen en neem je ID/Paspoort mee!
Website
Sporten bij Newstyle Leiden
Bij de sportschool Newstyle aan de Langegracht in Leiden kan jij als Studentlid sporten met 20% korting!
Deze korting is geldig op de standaardabonnementen met een duur van 12, 28, 52 of 104 weken.
Zo betaal je voor een standaard jaarabonnement nu slechts €30 per maand in plaats van €37,50.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Kijk op de website of loop even binnen.
Boulderhal Kunststof
Op maandag tot en met vrijdag tot 18:00 uur 15% korting.
SUPpen in Leiden
Normale prijs: €25; voor studenten €15. Korting geldt voor deelname aan een Wednesday of Friday Night SUP tocht. Bij de prijs is het board, paddle, leash, wetsuit, instructie en begeleiding op het water inbegrepen. Aanmelden kan via talitha@pwsurfsport.com of online via de website.